Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai - tai transporto priemonė, artima įprastam dviračiui. Jį papildo vienas svarbus mechanizmas - prie jo pritvirtintas varikliukas, padedantis dviratininkui minti, bei baterija su valdikliu. Elektriniai dviračiai leidžia dviratininkui judėti tradiciniu, visiems įprastu būdu, tačiau kai to nepakanka (važiuojant į kalną, arba ti...

Elektriniai dviračiai - tai transporto priemonė, artima įprastam dviračiui. Jį papildo vienas svarbus mechanizmas - prie jo pritvirtintas varikliukas, padedantis dviratininkui minti, bei baterija su valdikliu. Elektriniai dviračiai leidžia dviratininkui judėti tradiciniu, visiems įprastu būdu, tačiau kai to nepakanka (važiuojant į kalną, arba tiesiog pavargus po ilgo važinėjimo) galima įjungti akumuliatorių. Tokia technologija itin palengvina važiavimą įvairiomis sąlygomis. Šio tipo dviračiai labai populiarūs Vokietijoje, Šveicarijoje, Skandinavijoje, nes jais gali važiuoti žmonės, kurių fizinės galimybės neleidžia aktyviai sportuoti.

Tai taip pat elektrinis dviratis yra puiki transporto priemonė, kuria galima važiuoti į darbą. Elektriniai dviračiai yra ekologiški ir neteršia gamtos. Tai madingas stilingo žmogaus atributas.

Daugiau »