Bėgimo Takelis Nordictrack Commercial 1750 + Ifit

Nauja prekė

2 199,00 € be PVM

2 499,00 € be PVM

-300,00 €

NordicTrack

Nėra sandėlyje

NordicTrack® - labiausiai parduodami bėgimo takeliai pasaulyje! Naudodamiesi įkalnės/nuokalnės funkcija (nuo -3 net iki 15) savo tikslus pasieksite žymiai greičiau, bei efektyviai pasiruošite Jūsų norimai veiklai lauke.
Tuo tarpu „iFIT Coach Plus“ interaktyvių vaizdo treniruočių dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, Galėsite treniruotis su geriausiais pasaulio asmeniniais treneriais. Interaktyvios treniruotės pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.!
https://youtu.be/x6WmtfX8d3U
iFit coach: neribotos galimybės su iFit treniruočių platforma (papildomai gausite 12 mėnesių iFit COACH narystę (vertė 129,97 EUR)
Naujasis "Commercial 1750" turi keletą naujų funkcijų, įskaitant įspūdingą 10 colių jutiklinį ekraną su interneto palaikymu, reguliuojamą planšetinio kompiuterio laikiklį ir triukšmą mažinantį "WhisperQuiet " itin patvarų dizainąIlga ir plati bėgimo juosta
Variklis - 3,75 CHP Drive System
Greitis: 0 - 22 km/h,
Nuokalnė/įkalnė -3–15%,
Bėgimo takas - 55 x 152 cm - Dviguba
10 Full HD Touch ekranas
EKG Grip Pulse širdies ritmo sekimo monitorius,
iPod® jungtis, 3"- 2.0 garso sistema
SpaceSaver® kompaktiškas dizainas, lengvai sulankstomas, Dual AutoBreeze ventiliatorius, S klasės serifikatas
Max vartotojo svoris - 135 kg


Perkant bėgimo takelį NORDICTRACK COMMERCIAL 1750 , papildomai gausite 12 mėnesių iFIT® COACH narystę (vertė 129,97 EUR)
Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius.
ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su NordicTrack COMMERCIAL 1750 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack COMMERCIAL 1750 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

Didelis bėgimui skirtas plotas
Flex amortizacinė sistema
Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
Jutiminis ekranas 7‘ Smart HD
Reguliuojama įkalnė ir nuokalnė -3 – 15% Digital One Touch®
Nelimituotas treniruočių programų skaičius
Pridedama iFIT® treniruočių platforma
„Bluetooth“ belaidis ryšys, suderinama su iPod®
Dvigubas ventiliatorius AutoBreeze
Space Saver sistema (sulenkiamas) su EasyLift pakėlimo funkcija
Planšetės laikiklis
Transportavimo ratukai
Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 15 % ar nuleisti iki -3 %. Treniruotės metu puikiai atkartojamas vietovės reljefas suteiks išskirtinių įspūdžių ir potyrių, tarsi bėgtumėte/ eitumėte tikra trasa. Su iFIT® įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.
Itin patogus ir funkcionalus 7“ Smart HD jutiminis ekranas su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack COMMERCIAL 1750 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.
Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius. 55 x 152 cm bėgimo juosta leis itin komfortabiliai jaustis tiek profesionaliems atletams, tiek aukštesniems žmonėms, kurių žingsnis yra didesnis. Po bėgimo juosta esanti Flex amortizacinė sistema suteikia ne tik papildomo komforto, bet ir saugo sąnarius bei stuburą nuo perkrovų ir traumų bėgimo metu.
Tyliai ir sklandžiai dirbantis galingas 3.75 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 22km/h greitį.
Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatoriai, kurie įmontuoti treniruoklio valdymo skydelyje. Du ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės - mėgautis mėgstama muzika.

27 kitos prekės šioje kategorijoje