Sumažinta kaina!

ELEKTRINIS DVIRATIS PROPHETE NAVIGATOR ESPORT TREKKING 28"

ELEKTRINIS DVIRATIS PROPHETE NAVIGATOR ESPORT TREKKING 28"

Nauja prekė

2 149,00 € be PVM

2 399,00 € be PVM

-250,00 €

PROPHETE

TECHNINĖ INFORMACIJA

Maksimalus naudotojo svoris150 kg
Svoris25 kg
Stabdymo sistemaSHIMANO hidrauliniai, diskiniai
MotorasAEG ComfortDrive C mid-mounted motor, 36 volt
Galingumas250 watt, max. 100 Nm
ValdymasAEG LCD kompiuteriukas
BaterijaAEG down tube lithium-ion, 36 volt 13Ah (468 Wh)
Atstumas150 km
Bėgių sistemaSHIMANO DEORE 10-bėgių
ApšvietimasLight-ON funkcija, PROPHETE 70 lux LED priekinis žibintas, AXA LED galinis žibintas
ŠakėSUNTOUR NEX E25
KojelėGale, reguliuojama
PedalaiNeslystantys
RėmasAliuminis Trekking-Premium CUBUS
Rėmo aukštis52 cm
Rėmo formaMoteriška
Ratų dydis28"
Dviračio tipasTuristinis

APRAŠYMAS

rophete yra populiariausias dviračių gamintojas Vokietijoje, kuris gamina puikios kokybės miesto bei kalnų dviračius, elektrinius dviračius bei elektrinius paspirktukus. Pasirinkite pagal savo poreikius ir galimybes! PROPHETE elektrinius dviračius parduodame tiesiai iš sandėlio Vokietijoje, todėl užsakymą įvykdysime vos per 7-10 d.d. Motoras: AEG ComfortDrive C mid-mounted motor, 36 volt, 250 watt, max. 100 Nm. Kompiuteriukas: AEG LCD multifunkcinis ekranas, su USB pakrovimo funkcija, kontrolė išmaniuojuo telefonu. Baterija: AEG down tube lithium-ion, 36 volt 13Ah (468 Wh). Bėgių sistema: SHIMANO DEORE 10-bėgių. Stabdžiai: SHIMANO hidrauliniai, diskiniai. Apšvietimas: Light-ON funkcija, PROPHETE 70 lux LED priekinis žibintas, AXA LED galinis žibintas. Šakė: SUNTOUR NEX E25 amortizuojanti, reguliuojama. Maksimalus vartotojo svoris: 150kg. Atstumams iki: 150km. 28" | TH 52 cm.

Kas yra PROPHETE elektrinis dviratis? 

PROPHETE elektrinis dviratis yra ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. Skirtingai nuo klasikinių, elektriniai dviračiai padeda važiavimui, kadangi turi elektrinį variklį, įmontuotą į ratą arba pedalų ašį. Elektrinis dviratis veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių fizinių dviratininko pastangų. Ši transporto priemonė plačiai naudojama pasaulyje – juos renkasi ir vyresni ir jaunesni vartotojai. Elektrinis dviratis – tai ideali judėjimo priemonė perkrautoje miesto erdvėje ir puikus sumanymas poilsiui. 

Intelektualioji pagalba 

Variklis užsiveda automatiškai, kai pradedi minti pedalus. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kiek jos reikia tuo metu – greičiau minant pedalus jos būna daugiau, lėčiau minint – mažiau. Norint sustoti, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti - variklis automatiškai bus atjungtas. 

Greitai link tikslo 

Elektrinis dviratis – tai puiki transporto priemonė miestui. Važinėdamas dviračiu aplenki kamščius ir greitai pasieki darbą arba namus. Skirtingai nuo klasikinių dviračių važiavimas elektriniais dviračiais nereikalauja didesnių fizinių jėgų ir suteikia galimybę pasiekti tikslą neeikvojant energijos, kuri gali būti tokia reikalinga grįžtant po darbo.

Tradicinis pasivažinėjimas 

Naudoji dviratį galima ir standartiniu būdu, valdiklyje atjungiant elektrinį variklį, o vos pajutus nuovargį, galima įjungti variklį ir mėgautis laisvu judėjimu.

Kaip tai veikia? 

Kiekvienas elektrinis dviratis turi tris esminius elementus, kurie jį paspartina. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kontroliuojantis viso važiavimo darbą. Be paspartinimo mechanizmo elektrinis dviratis savo sąranga nesiskiria nuo tradicinių dviračių, žinomų mums daugybę metų. 

Baterija 
Baterija elektriniame dviratyje yra svarbiausias energijos šaltinis mūsų važiavimui. Aliumininiuose dviračiuose įrengtos ličio-jonų baterijos, kurios sėkmingai naudojamos šiuolaikiniuose nešiojamuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Ličio-jonų baterijos tarnavimas apskaičiuojamas vidutiniškai 500 pakrovimų ir suteikiama 2m garantija. Ilgiau naudojant jos galia gali sumažėti, todėl rekomenduojama ją pakeisti. Vieno pilno baterijos pakrovimo nuvažiuoti nuo 60 iki 150 km, arba bendrai tarnaus nuo 30 000km! Dažniausiai Prophete naudoja 36V įtampos baterijas, taip pat 48V baterijas aukščiausios klasės modeliuose, jų talpa nuo 374 iki 468 Wh. Nuo baterijos talpos priklauso maksimalus kiekis pravažiuojamų kilometrų per vieną pakrovimą. PROPHETE elektriniuose dviračiuose naudojamos SAMSUNG IR AEG baterijos.

Variklis 
Prophete dviračius varo šiuolaikiniai bešepečiai AEG arba TRIO 250 vatų varikliai, išvystantys nuo 30 iki 100Nm sukimo momentą, todėl galite mėgautis laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. 250W yra maksimali Europos Sąjungos leistina galia. Varikliai montuojami rate arba viduriniojoje ašyje. Bešepetis variklis visiškai nereikalauja aptarnavimo ir yra praktiškai neavaringas. Jo didelis privalumas yra veiksmingas energijos naudojimas, o tai leidžia ilgą laiką naudoti transporto priemonę. Pasitelkdamas variklį elektrinis dviratis gali pasiekti 25 km/val. greitį, taip pat reglamentuojamą Europos Sąjungos teisės aktais.

Valdiklis
Valdiklis yra atsakingas už variklio darbo kontrolę ir energijos persiuntimą tiesiogiai iš baterijos į variklį. Į valdiklį sutelkti visi elektros laidai. Valdiklis sąveikauja su judesio jutikliu, instaliuotu kaip palaikymas, kuriant intelektualiąją važiavimo paspartinimo sistemą. Skirtingi elektrinių dviračių modeliai turi jiems pritaikytus valdiklius, taip pat galima pasirinkti valdiklius, kuriuos galima sinchronizuoti su išmaniaisiais įrenginiais.