ELEKTRINIS DVIRATIS PROPHETE URBANICER 20.ESU.10 20"

Nauja prekė

1 319,00 € be PVM

1 459,00 € be PVM

-140,00 €

PROPHETE

PROPHETE yra vienas populiariausių dviračių gamintojų Vokietijoje, galintis užtikrinti aukščiausią dviračių kokybę, patrauklų dizainą ir inovatyvius sprendimus.
DVIRAČIO TIPAS: Unisex
MOTORAS: BLAUPUNKT front engine, 36 volt, with pushing aid, 250 watt, max 30 Nm
KOMPIUTERIS: BLAUPUNKT LED display
BATERIJA: BLAUPUNKT luggage carrier battery lithium ion 36 volt, 8.8 Ah (317 Wh)
BĖGIŲ SISTEMA: SHIMANO Nexus 3-speed hub gears with SHIMANO Nexus shifter
VAIRO IŠKYŠA: sulankstomas rankenėlės pagalba
STABDŽIAI: PROMAX mechanical rim brake, at the rear: back pedal brake
PURVASARGIAI: plastikiniai
ATRAMINĖ KOJELĖ: šoninė kojelė
APŠVIETIMAS: PROPHETE 30 LUX LED headlights with parking light, AXA taillight with parking light
RĖMAS: aliuminis sulankstomas
RĖMO AUKŠTIS: 39 cm
RATŲ DYDIS: 20"
ATSTUMAS: iki 80 km
MAKSIMALUS VARTOTOJO SVORIS: 130 kg
SVORIS: 19,3 kg

Kas yra PROPHETE elektrinis dviratis?

PROPHETE elektrinis dviratis yra ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. Skirtingai nuo klasikinių, elektriniai dviračiai padeda važiavimui, kadangi turi elektrinį variklį, įmontuotą į ratą arba pedalų ašį. Elektrinis dviratis veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių fizinių dviratininko pastangų. Ši transporto priemonė plačiai naudojama pasaulyje – juos renkasi ir vyresni ir jaunesni vartotojai. Elektrinis dviratis – tai ideali judėjimo priemonė perkrautoje miesto erdvėje ir puikus sumanymas poilsiui.

Intelektualioji pagalba

Variklis užsiveda automatiškai, kai pradedi minti pedalus. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kiek jos reikia tuo metu – greičiau minant pedalus jos būna daugiau, lėčiau minint – mažiau. Norint sustoti, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti - variklis automatiškai bus atjungtas.

Greitai link tikslo

Elektrinis dviratis – tai puiki transporto priemonė miestui. Važinėdamas dviračiu aplenki kamščius ir greitai pasieki darbą arba namus. Skirtingai nuo klasikinių dviračių važiavimas elektriniais dviračiais nereikalauja didesnių fizinių jėgų ir suteikia galimybę pasiekti tikslą neeikvojant energijos, kuri gali būti tokia reikalinga grįžtant po darbo.

Tradicinis pasivažinėjimas

Naudoji dviratį galima ir standartiniu būdu, valdiklyje atjungiant elektrinį variklį, o vos pajutus nuovargį, galima įjungti variklį ir mėgautis laisvu judėjimu.

Kaip tai veikia?

Kiekvienas elektrinis dviratis turi tris esminius elementus, kurie jį paspartina. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kontroliuojantis viso važiavimo darbą. Be paspartinimo mechanizmo elektrinis dviratis savo sąranga nesiskiria nuo tradicinių dviračių, žinomų mums daugybę metų.

Baterija

Baterija elektriniame dviratyje yra svarbiausias energijos šaltinis mūsų važiavimui. Aliumininiuose dviračiuose įrengtos ličio-jonų baterijos, kurios sėkmingai naudojamos šiuolaikiniuose nešiojamuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Ličio-jonų baterijos tarnavimas apskaičiuojamas vidutiniškai 500 pakrovimų ir suteikiama 12 mėn. garantija. Ilgiau naudojant jos galia gali sumažėti, todėl rekomenduojama ją pakeisti. Vieno pilno baterijos pakrovimo nuvažiuoti nuo 60 iki 150 km, arba bendrai tarnaus nuo 30 000km! Dažniausiai Prophete naudoja 36V įtampos baterijas, taip pat 48V baterijas aukščiausios klasės modeliuose, jų talpa nuo 374 iki 468 Wh. Nuo baterijos talpos priklauso maksimalus kiekis pravažiuojamų kilometrų per vieną pakrovimą. PROPHETE elektriniuose dviračiuose naudojamos SAMSUNG IR AEG baterijos.

Variklis

Prophete dviračius varo šiuolaikiniai bešepečiai AEG arba TRIO 250 vatų varikliai, išvystantys nuo 30 iki 100Nm sukimo momentą, todėl galite mėgautis laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. 250W yra maksimali Europos Sąjungos leistina galia. Varikliai montuojami rate arba viduriniojoje ašyje. Bešepetis variklis visiškai nereikalauja aptarnavimo ir yra praktiškai neavaringas. Jo didelis privalumas yra veiksmingas energijos naudojimas, o tai leidžia ilgą laiką naudoti transporto priemonę. Pasitelkdamas variklį elektrinis dviratis gali pasiekti 25 km/val. greitį, taip pat reglamentuojamą Europos Sąjungos teisės aktais.

Pasirinkite sparčiai populiarėjančia transporto priemonę jau dabar. Būkite aktyvūs ir mėgaukitės šiuolaikiniu judėjimu su PROPEHETE.

TECHNINĖ INFORMACIJA

RataiAluminium hollow
Maksimalus naudotojo svoris130 kg
Svoris19 kg
Stabdymo sistemaPROMAX mechanical rim brake, at the rear: back pedal brake
MotorasBLAUPUNKT front engine, 36 volt. with pushing aid
Galingumas250 watt, max. 30 Nm
ValdymasBLAUPUNKT LED display
BaterijaBLAUPUNKT luggage carrier battery lithium ion 36 volt, 8.8 Ah (317Wh)
Atstumasiki 80 km
Bėgių sistemaSHIMANO NEXUS 3-speed hub gears with SHIMANO Nexus shifter
ApšvietimasPROPHETE 30 lux LED headlight with parking light, AXA taillight with parking light
ŠakėSteel fork
PedalaiFolding plastic pedals
RėmasAluminium foldable frame
Rėmo aukštis39 cm
Rėmo formaUnisex
Ratų dydis20"
Dviračio tipasSulankstomas
BalnelisPROPHETE Unisex
Balno iškyšaPROPHETE Alu patent seat post with quick release
PadangosKENDA reflex tyres