ELIPSINIS TRENIRUOKLIS KETTLER KETTLER ROXUS M

Nauja prekė

349,00 € be PVM

399,00 € be PVM

-50,00 €

KETTLER

Kompiuterio parodymai: Laikas, įveiktas atstumas, greitis, pulsas, sunaudotos kalorijos
Apkrovos reguliavimas 1 - 8
Stabdymo sistema Magnetinė
Smagračio masė 12 kg
Žingsnio ilgis: 23cm
Surinkto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 115 x 62 x 160 cm
Galimas pedalų minimas pirmyn ir atgal
Pulso matavimas: integruoti davikliai rankenose
Transportavimo ratukai, aukščio reguliatoriai
Treniruoklio svoris 52 kg
Maitinimo šaltinis - baterijos
Spalva: juoda
Maksimalus vartotojo svoris 110 kg
Elipsiniui treniruokliui suteikiama 12 mėn. garantija.

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Kettler Axos ROXUS M elipsinis treniruoklis – puikus pasirinkimas sportui namuose. Švelnus, tolygus ir nepertraukiamas judėjimas elipse stiprina kojų, klubo raumenis tuo pačiu neapkrauna sąnarių. Elipsiniai treniruokliai Axos ROXUS M rekomenduojami visiems norintiems pagerinti savo fizinę formą, treniruojant tikslines raumenų grupes. Veiksminga viso kūno mankšta, kurios metu jausitės taip, lyg vaikščiotumėte oru. Kettler elipsiniuose treniruokliuose puikia dera fizinė apkrova ir ergonomika. Šie treniruokliai išsiskiria novatorišku dizainu.

  • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
  • LCD ekranas
  • 8 pasipriešinimo lygiai
  • Magnetinė stabdymo sistema
  • Pulso matavimo sensoriai
  • Transportavimo ratukai

Valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus LCD ekranas su patogiu 6 funkcijų valdymo skydu, kurio pagalba galėsite lengvai reguliuoti treniruotės intensyvumą bei krūvį.

Sklandus veikimas

Šis elipsinis treniruoklis su 12 kilogramų galiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 110 kg apkrovą.

Patogus naudotis

Kettler Axos Cross M elipsinis treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plati pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu.

ETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais, jos įkūrėjas Heinz Kettler kompanijai vadovavo daugiau nei 55 metus. Iki 1970 m. daugiausiai dėmesio skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Nuo 1970 m. pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. KETTLER produkcijos asortimentas yra itin platus: įvairūs treniruokliai, gimnastikos inventorius, stalo teniso stalai ir inventorius, vaikų žaidimų aikštelės, pedaliniai automobiliai, triratukai, dviračiai, sodo baldai ir kita. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje. JAV, šalyje pirmaujančioje sportinės įrangos gamyboje, buvo atidaryta KETTLER atstovybė. Didžioji dalis KETTLER produkcijos eksportuojama į šią šalį. KETTLER kompanijos produkciją dėl savo aukštos kokybės labai pamėgo amerikiečiai. Kompanijos vardas siejamas tik su aukščiausios kokybės sporto įranga.

KETTLER produktų kainos pateisina aukštą produkto kokybę. Treniruokliai, pagaminti Vokietijoje, kruopščiai testuojami vadovaujantis Europos ir tarptautiniais saugumo ir kokybės standartais. Visi KETTLER treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Aukšta kokybė, nuolat atsinaujinantis produkcijos asortimentas, puikios bendradarbiavimo sąlygos tik pabrėžia firmos KETTLER individualumą ir patikimumą.

30 kitos prekės šioje kategorijoje