ELIPSINIS TRENIRUOKLIS NORDICTRACK C 5.5

Nauja prekė

849,00 € be PVM

999,00 € be PVM

-150,00 €

NordicTrack® - vieni iš labiausiai tobulėjančių elipsinių treniruoklių, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV! Naudodamiesi įkalnės funkcija 20◦ savo tikslus pasieksite žymiai greičiau. Tuo tarpu „iFIT Coach Plus“ interaktyvių vaizdo treniruočių dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, Galėsite treniruotis su geriausiais pasaulio asmeniniais treneriais. Interaktyvios treniruotės pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.!

iFit coach: neribotos galimybės su iFit treniruočių platforma (įsigyjama atskirai)
Ekranas: 5" high contrast;
Programos: 20 iš anksto nustatytos treniruočių programų;
Širdies darbo matavimas: integruoti davikliai rankenose, "Bluetooth";
Žingsnio ilgis: 48cm;
Įkalnė: 0 - 20°, 5 pozicijos;
Pedalai: paminkštinti;
Smagratis: efektyvios inercijos 7 kg;
Pasipriešinimas: 20 lygių su SMR (tylus magnetinis pasipriešinimas) sistema;
Vėjelis: nėra;
Integruota: planšetės laikiklis;
Gertuvės laikiklis: yra;
Produkto svoris: 92;
Maksimalus naudotojo svoris: 125 kg.ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su NordicTrack C 5.5 elipsiniu treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack C 5.5 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

  • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
  • 5‘‘ ekranas
  • Reguliuojama įkalnė iki 20° (5 pozicijos)
  • 20 skirtingų treniruočių programų
  • Sąsaja su iFit® treniruočių platforma
  • Planšetės ir gertuvės laikiklis
  • 20 pasipriešinimo lygių
  • Žingsnio ilgis 46-51 cm (reguliuojamas)
  • Transportavimo ratukai

Funkcionalus valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus 5“ ekranas. NordicTrack C 5.5 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką ( įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

Reguliojama įkalnė

Šio elipsinio treniruoklio išskirtinumas – reguliuojama įkalnė net iki 20°. Pasvyrimo kampas jums leis sudeginti daugiau kalorijų ir treniruotę paversti dar efektyvesne.

Sklandus veikimas

Šis elipsinis treniruoklis su 7 kilogramų priekiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 125 kg apkrovą.

Patogus naudotis

NordicTrack C 5.5 treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plati, reguliuojama pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto. O įmontuotos garso kolonėlės leis mėgautis mėgstama muzika.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu. Taip pat yra galimybė naudoti kardio diržą.

22 kitos prekės šioje kategorijoje