Inversinis stalas inSPORTline Inverso Heaty

Nauja prekė

325,00 € be PVM

375,00 € be PVM

-50,00 €

Inversinis stalas inSPORTline Inverso Heaty turi šildantį ir vibruojantį diržą, kuris apsaugo jūsų stuburą. Vibracijos ir didesnė temperatūra padeda geriau cirkuliuoti kraujui, todėl terapija tampa dar efektyvesne.

Inversinis stalas inSPORTline Inverso Heaty

Šis stalas buvo sukurtas nugaros skausmo sumažinimui ir prevencijai. Jeigu jūs visą dieną sėdite arba stovite, jūsų juosmuo patiria ilgalaikę įtampą. Todėl perkraunate savo raumenis, raiščius ir stuburą. Tai ateityje gali sukelti problemas tarpslanksteliniuose diskuose, klubo sąnariuose, vidaus organuose ir kojų kraujo cirkuliacijoje.

Visi šie pavojai gali būti panaikinti pačiu natūraliausiu būdu - apverčiant kūną žemyn galva. Inversiniai stalai gali pasukti kūną labai švelniai ir tolygiai. Toje pozicijoje atsipalaiduoja kūno raumenys, kurie įprastai būna įsitempe. Ypač atsipalaiduoja nugara ir kvėpavimo sistema.

Inversinis stalas inSPORTline Inverso Heaty turi šildantį ir vibruojantį diržą, kuris apsaugo jūsų stuburą. Vibracijos ir didesnė temperatūra padeda geriau cirkuliuoti kraujui, todėl terapija tampa dar efektyvesne. Galite išjungti šildymą ir naudoti tik vibracinę funkciją. Vibracija gali būti įjungta 5 arba 10 minutėms. Taip pat galite nuimti diržą ir naudoti vien tik stalą.

Stalo rėmas pagamintas iš ypač stipraus metalo. Maksimali apkrova yra 150kg. Galima pasirinkti tris gulėjimo padėtis: 20°/40°/60°.

Techninės specifikacijos:

Stiprus rėmas
Šildoma nugara ir vibruojantis diržas
Prisegamas diržas
Sintetinė oda
Stalo išmatavimai: 110x45cm
Sėdynėlės aukštis: 5 – 10 cm
Trys fiksuoti kampai: 20°/40°/60°
Cilindrai užfiksuoti pėdas
Lengvai sulankstoma
Guminės rankenos
Rekomenduojamas ūgis: 155 – 195 cm
Išmatavimai surinkus: a: 160 x i: 145 x p 69 cm
Darbiniai išmatavimai: a: 250 x p: 100 x i: 250 cm
Išmatavimai sulanksčius: a: 195 x p: 35 x i: 250 cm
Svorio limitas: 150 kg
Svoris: 28 kg
Tinkama naudojimui namie
Vibruojančio ir šildomo diržo funkcijos:

Laikas: 5 min, 10 min
Intensyvumas: 3 lygiai (H1, H2, H3)
Programos: tolygi, alternuojanti
Šildymo pasirinktys: įjungti/išjungti
Išjungimas: 4 sekundes palaikyti myguką