Gimnastikos kilimėlis Airex Corona 200, rudas

Nauja prekė

130,00 € be PVM

Airex

"Corona 200"kilimėlis suteikia galimybę atlikti daugiau įvairių pratimų, dėka komfortabilumo. Premium klasė suteikia naujų spalvų įvairovę ir patenkinti dabartinius interjero dizaino poreikius. Intensyvaus tyrimo metu, buvo iš esmės peržiūrėtos kilimėlio turinio medžiagos. Tai daro Corona 200 kilimėlį patvaresniu ir tvirtesniu. Su nauja antibakterine veikliąją medžiaga, jis užtikrina patikimą apsaugą nuo bakterijų, pelėsių ir patogeninių organizmų. Net MRSA bakterijos, kurios yra atsparios antibiotikams ir vis randamos ligoninėse, vaikų priežiūros ir fitneso studijose, yra kontroliuojamos. Corona 200 taip pat turi optimalią slopinimo charakteristiką. Tai efektyviai apsaugo sąnarius, raiščius ir sausgysles. Dėl vandens paraiškas ir klasikinis hidroterapija, Corona 200 suteikia saugią pagalbą ir skatina motorinius įgūdžius, bei suteikia daug kūrybingumo žaidžiant.

Taikymo sritys: Gydomoji gimnastika / fizioterapija, pratimai nėščiosioms , joga, fitnesas, sporto salė.

AIREX kilimėliai atitinka aukščiausius kokybės ir funkcionalumo reikalavimus: 

  • Higieniški - speciali medžiaga neleidžia daugintis bakterijoms, paprasta mankštos kilimėlio priežiūra.

  • Saugūs - mankštos kilimėlis suteikia tinkamą - nei per minkštą, nei per kietą - atramą sąnariams, sausgyslėms ir raumenims.

  • Patogūs – dėl uždarų celių struktūros palaiko kūno temperatūrą, nesugeria drėgmės, nepraleidžia grindų šalčio, nealergizuoja. Minkšta ir elastinga kilimėlio medžiaga, neslystantis paviršius.

  • Patvarūs – išlaiko savo formą, nesusispaudžia, nesiriečia kilimėlio galai. Šveicariška kokybė!

30 kitos prekės šioje kategorijoje