Dviratis treniruoklis KETTLER SPEED 3

Nauja prekė

879,00 € be PVM

KETTLER

KETTLER Speed 3 - spinning tipo tvirtos konstrukcijos treniruoklis intensyvioms treniruotėms namuose. Patikima stabdžių sistema, daugiafunkcinis vairas, sportinė-ergonomiška sėdynė, pedalai su užsegimais kojų pirštams, kad nenuslystų pėda net ir intensyvios treniruotės metu. 14 kg svorio smagratis užtikrina ypač tolygų, sklandų ir švelnų pedalų minimą.
KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. Treniruokliai, pagaminti Vokietijoje, kruopščiai testuojami vadovaujantis Europos ir tarptautiniais saugumo ir kokybės standartais. Gamintojo suteikiamas dviejų metų garantinis laikotarpis Kettler treniruokliams dar kartą patvirtina įrangos kokybę bei patikimumą.Visi KETTLER treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.
KETTLER gamybos treniruokliai daugelį metų yra sėkmingo derinio tarp modernumo, estetikos ir funkcionalumo simbolis. KETTLER pripažintas ir apdovanotas, kaip inovatyviasusias prekinis ženklas Vokietijoje trejus metus iš eilės
TECHNINĖS SAVYBĖS:
- Smagračio masė 14 kg
- Maksimalus vartotojo svoris 130 kg
- Matmenys 105 x 60 x 110 cm
- Stabdžių trinkelės su avarinio stabdymo funkcija
- Reguliuojamas vairas ir sėdynė
- Pedalai su lenktynių klipomis
- Transportavimo ratukai

Garantija: 12 mėn.