Vaikų sporto kompleksas WALLBARZ BabyWonder

Nauja prekė

399,00 € be PVM

429,00 € be PVM

-30,00 €

WALLBARZ

APRAŠYMAS

WALLBARZ BabyWonder skirta skatinti ir ugdyti Jūsų vaiką tyrinėjant aplinkinį pasaulį. Pastovi fizinė veikla turėtų būti skatinama nuo pat gimimo. Labai naudinga yra kūdikiams ir vaikams mokytis žaidimo metu. Fizinės veiklos aktyvumas nuo pat mažų dienų padeda ne tik efektyviai treniruoti atskiras Jūsų mažylio raumenų grupes, bet ir moko vaiką socialinių - emocinių ir kognityvinių įgūdžių. Visa tai padeda vaikus ugdyti skatinant sveiką gyvenseną. Vaikų sporto kompleksas BABYBARZ yra nešiojamas, sudėtyje yra ir kilimėlis. Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg Matmenys ilgis x plotis x aukštis: 1.147x 0.99 x 1.2 m

Wallbarz kompanija buvo įkurta 1999m. Nuo įkūrimo pradžios, įmonė gamina plataus asortimento žaidimų aikšteles vaikams. Įmonė sertifikuota pagal ISO9001:2008 kokybės standartą. Wallbarz produkcija yra pelniusi daugybę apdovanojimų Rusijoje bei kitose šalyse. Visi produktai turi CE bei TUV NORD sertifikatus. Wallbarz nuo pat mažų dienų padeda vaikams būti fiziškai aktyviems, ugdyti atskiras raumenų grupes, erdvinį suvokimą, bei moko vaikus kad sportas gali būti didžiausia pramoga. Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, tikslo siekimą. Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savo jėgomis, būti kūribingesniam, lavinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgudžius. Fizinis aktyvumas gerina ne tik fizinius rodiklius, tačiau puikia vysto vaiko pasąmonę. Vienas iš didžiausių Wallbarz produkcijos pliusų yra tai, kad ant sienelių treniruotis su vaikais gali ir tėveliai. Tokiu būdu sportas gali tapti bendra šeimos pramoga. Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos.

Wallbarz vaikų sporto kompleksas Baby Wonder skirtas skatinti ir ugdyti Jūsų vaiką tyrinėjant aplinkinį pasaulį. Šis vaikų sporto kompleksas yra skirtas 3 metų vaikams ir vyresniems. Pastovi fizinė veikla turėtų būti skatinama nuo pat gimimo. Šis Baby Wonder  sporto kompleksas labai naudingas patiems mažiausiems, kuriems mokytis žaidimo metu yra didžiausias malonumas. Fizinės veiklos aktyvumas nuo pat mažų dienų padeda ne tik efektyviai treniruoti atskiras Jūsų mažylio raumenų grupes, bet ir moko vaiką socialinių - emocinių ir kognityvinių įgūdžių. Visa ta skatina vaiko sveiką gyvenseną. Wallbarz vaikų sporto kompleksas Baby Wonder nėra montuojamas prie sienų ar grindų. Prireikus šį vaikų sporto kompleksą bet kada galite pernešti į kitą vietą. Baby Wonder užima maždaug 2 m² grindų ploto.

Maksimalus naudotojo svoris: 100 kg

Matmenys ilgis x plotis x aukštis: 1.147x 0.99 x 1.2 m