Futbolo vartai Quickplay Match 1,8x1.2m sulankstomi

Nauja prekė

190,00 € be PVM

Quick Play

Pristatymas 8 d.d.

Quickplay premium klasės sulankstomi futbolo vartai – unikalus pasiūlymas futbolo treneriams ir komandoms. Aukštos kokybės vartai susilanksto, tad juos patogu sandėliuoti, o panorėjus vėl pradėti žaidimą galėsite vartus paruošti vos per 30 sekundžių. Idealiai tinka tiek treniruotėms, tiek ir varžyboms. Strypai iš anksto sujungti tampriomis gumomis, tad nereiks jokios papildomos instrukcijos ir sumažės tikimybė pamesti dalis.

PATOGUS SURINKIMAS IR SANDĖLIAVIMAS

Quickplay apgalvojo visas detales ir dizainą pritaikė taip, kad vartotojas kuo mažiau laiko praleistų surinkdamas ir išrinkdamas vartus. Strypai iš anksto sujungti gumelėmis (visai kaip palapinės). Rėmas patogiai susilanksto, tad vėl paruošite juos žaidimui vos per 30 sekundžių.

Tinklo tvirtinimo sistema lengvai sujungiama be jokių sudėtingų užsegimų. Visos detalės atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus, tad vartai tvirtai stovės net po stipriausių įvarčių. Į komplektą taip pat įeina patogus krepšys. Rėmas pagamintas iš storo, visoms oro sąlygoms atsparaus UPVC, aukštos kokybės tinklas suteikia optimalų kamuolio atšokimą.

Techninė charakteristika

  • Patogus sandėliavimas sulanksčius – pasiruoškite žaidimui vos per 30 sekundžių
  • 75 mm skersmens rėmas pagamintas iš patvaraus, nelankstaus, visoms oro sąlygoms atsparaus UPVC
  • Iš anksto sujungti stulpai palengvina vartų surinkimą
  • Į komplektą įeina patogus krepšys
  • Vartų išmatavimai: 182 x 70 x 121 cm