BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK EXP 7I+ IFIT 1 METŲ NARYSTĖ

Nauja prekė

1 299 € su PVM

1 799 € su PVM

-500 €

NordicTrack

Variklis 3,0 CHP
Greitis: 0–22 km / h
Įkalnė / nuokalnė: 0% + 12%
Ekranas: 7 colių spalvotas jutiminis ekranas
Integruota lentyna
Garsas: „iPod“ suderinami dvigubi 2 “„ Bluetooth “garsiakalbiai
Bėgimo juosta: 51 x 152 cm
Amortizacija: „Runners Flex ™“ - pažangi amortizacinė sistema efektyviai sumažina vibraciją bėgimo metu, užtikrindama sąnarių saugumą.
Treniruotės: neribotos su „iFit“
Ventiliatorius: „AutoBreeze ™“
IFIT: „iFit®“ įgalinta
Kita: priedų dėklas
Maksimalus vartotojo svoris: 136 kg
Gaminio matmenys: 180 x 99 x 151 cm
Sulankstyto matmenys: 114 x 89 x 176 cm


Perkant bėgimo takelį NORDICTRACK EXP 7i, papildomai gausite 12 mėnesių iFIT® COACH narystę (vertė 129,97 EUR)

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit paskaityti galite čia

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su NordicTrack EXP 7i bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack EXP 7i Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Didelis bėgimui skirtas plotas
 • Flex™ amortizacinė sistema
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • Jutiminis ekranas 7‘‘ Full Color
 • Reguliuojama įkalnė 0% – 12% Quick Incline™
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
 • Pridedama iFIT® treniruočių platforma
 • „Bluetooth“ belaidis ryšys, suderinama su iPod®
 • Ventiliatorius AutoBreeze™
 • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija
 • Transportavimo ratukai

Reguliuojama įkalnė

Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 12 % .Treniruotės metu puikiai atkartojamas vietovės reljefas suteiks išskirtinių įspūdžių ir potyrių, tarsi bėgtumėte/ eitumėte tikra trasa. Su iFIT® įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.

Funkcionalus ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 7‘‘ Full Color jutiminis ekranas su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack EXP 7i ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.

Plati bėgimo juosta

Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius. 51 x 152 cm bėgimo juosta leis itin komfortabiliai jaustis tiek profesionaliems atletams, tiek aukštesniems žmonėms, kurių žingsnis yra didesnis. Po bėgimo juosta esanti Flex™ amortizacinė sistema suteikia ne tik papildomo komforto, bet ir saugo sąnarius bei stuburą nuo perkrovų ir traumų bėgimo metu.

Variklis ir greitis

Tyliai ir sklandžiai dirbantis galingas 3.0 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 22km/h greitį.

Papildomas komfortas

Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatorius, kuris įmontuotas treniruoklio valdymo skydelyje. Ventiliatorius leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės - mėgautis mėgstama muzika.

Patogus naudojimas namuose

Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu.

iFIT® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Bėgimo takelis NordicTrack EXP 7i suderinamas su iFIT® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

30 kitos prekės šioje kategorijoje