BĖGIMO TAKELIS NORDICTRACK COMMERCIAL 1750+IFIT 1 METŲ NARYSTĖ

Nauja prekė

2 079 € su PVM

2 579 € su PVM

-500 €

NordicTrack

Su NordicTrack COMMERCIAL 1750 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack COMMERCIAL 1750 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Didelis bėgimui skirtas plotas
 • Flex™ amortizacinė sistema
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • 10” full-colour lietimui jautrus ekranas
 • Reguliuojama įkalnė ir nuokalnė -3 – 15% Digital One Touch®
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
 • Pridedama iFIT® treniruočių platforma
 • „Bluetooth“ belaidis ryšys, suderinama su iPod®
 • Dvigubas ventiliatorius AutoBreeze™
 • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija
 • Planšetės laikiklis
 • Transportavimo ratukai
 • Reguliuojama įkalnėIšskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 15 % ar nuleisti iki -3 %. Treniruotės metu puikiai atkartojamas vietovės reljefas suteiks išskirtinių įspūdžių ir potyrių, tarsi bėgtumėte/ eitumėte tikra trasa. Su iFIT® įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.

Funkcionalus ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 7“ Smart HD jutiminis ekranas su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack COMMERCIAL 1750 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.

Plati bėgimo juosta

Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius. 55 x 152 cm bėgimo juosta leis itin komfortabiliai jaustis tiek profesionaliems atletams, tiek aukštesniems žmonėms, kurių žingsnis yra didesnis. Po bėgimo juosta esanti Flex™ amortizacinė sistema suteikia ne tik papildomo komforto, bet ir saugo sąnarius bei stuburą nuo perkrovų ir traumų bėgimo metu.

Variklis ir greitis

Tyliai ir sklandžiai dirbantis galingas 3.6 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 22km/h greitį.

Papildomas komfortas

Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatoriai, kurie įmontuoti treniruoklio valdymo skydelyje. Du ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės - mėgautis mėgstama muzika.

Patogus naudojimas namuose

Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu

Maksimalus naudotojo svoris135 kg
Greitis0-22 km/h
Nuokalnė0-3 %
Transportavimo ratukaiYra
Įkalnė0-15 %
Variklio galia4,25 CHP
SulankstomasTaip
Bėgimo paviršiaus matmenys55 x 152 cm, dvigubas
Ekranas10” full-colour lietimui jautrus ekranas
Treniruoklio svoris152kg
VentiliatoriusDual AutoBreeze™

30 kitos prekės šioje kategorijoje