1. Prekių pristatymas

1.1.  Užsakymas vykdomas po visiško atsiskaitymo su mumis. Kai prekė yra sandėlyje, įsipareigojame ją pristatyti per 1-3 darbo dienas, kitu atveju apie prekės pristatymo terminą informuosime asmeniškai. 
1.2.  Jeigu prekės mūsų sandėlyje nėra ir ji pažymėta (pristatymas 8 d.d.), jos pristatymas gali trukti nuo vienos iki dviejų savaičių. Išskirtinais atvejais pristatymo terminas gali skirtis nuo kitų aplinkybių (pvz. muitinės).
1.3.  Užsakytas prekes, kurias turime sandėlyje, mes išsiųsime tą pačią darbo dieną, sulaukus apmokėjimo ir jei apmokėjimas matomas ne vėliau kaip iki 15.00 val., kitu atveju jūsų prekes išsiųsime kitą dieną.
1.4.  Mes (t.y. pardavėjas) pasiliekam teisę, jog išimtinais atvejais prekės pristatymas gali vėluoti, dėl nenumatytų aplinkybių. Taip įvykus pardavėjas įsipareigoja kuo greičiau jus informuoti apie prekės vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą.
1.5.  Užsakymai siunčiami, diskrečioje apsauginėje pakuotėje, jog prekė nebūtų pažeista.
1.6.  Jūsų išsirinkta prekė bus supakuojama į specialiai pagamintą pakuotę ant kurios bus nurodomi siuntėjo bei gavėjo nurodyti adresai.

2. Privatumo politika

2.1.  Visi iš pirkėjų surinkti asmens duomenys tvarkomi LR nustatyta tvarka.
2.2.  Visi surinkti duomenys apie jus ir jūsų pirktą prekę, niekada nebus perduodi trečiosioms šalims ar panaudoti kitais negarbingais tikslais.

3. Pardavėjo atsakomybė

3.1.  Mes neprisiimam atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, jog Jūs pateikėte neteisingus duomenis apie save.
3.2.  Neesame atsakingi už mūsų parduotuvėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius pateiktą informaciją ar kitą vykdomą veiklą.
3.3.  Pasiliekam sau teisę, bet kada sustabdyti savo veiklą ar ją pakeisti nieko apie tai neįspėjus.
3.4.  Įsipareigojam pristatyti jūsų užsakytą prekę tuo adresu, kurį jūs nurodėte atlikdamas užsakymą.
3.5.  Pasiliekam sau teisę pakeisti Jūsų užsakytą prekę į analogišką, prieš tai Jus informuojant (jei tuo metu neturime jūsų pasirinktos prekės) arba grąžinti sumokėtus jūsų pinigus per 7 (septynias) darbo dienas.

4. Pirkėjo atsakomybė

4.1.  Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą.
4.2.  Prisiimate visą atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
4.3.  Jeigu Jūs nesusipažinę su taisyklėmis - neturite teisės apsipirkti šioje parduotuvėje. Bet kokiu atveju yra laikoma, kad Jūs susipažinote su taisyklėmis, kai Jūs atlikdamas užsakymą, pažymėsite varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir susitinku“).