Apie mus

Superfit.lt - internetinė sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje galėsite rasti aukščiausios kokybės prekes ir garsiausių prekinių ženklų produkciją už mažiausią kainą. Mūsų tikslas padėti, skatinti kiekvieną žmogų gyventi sveikai ir aktyviai. Sportiškas ir aktyvus gyvenimo būdas - tai neabejotina nauda sveikatai, būdas sustiprinti raumenis, pagerinti savo ištvermę ir atsikratyti streso. Siekdami įgyvendinti savo tikslą, nuolatos atnaujiname platų prekių asortimentą, kurį stengiamės pasiūlyti geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Mes ne tik stengiamės pateikti Jums geriausią pasiūlymą, bet ir užtikrinti geriausią klientų aptarnavimo kokybę, siūlydami draugišką bendravimą, greitą prekių pristatymą, platų ir kokybiškų prekių asortimentą.

Superfit.lt internetinėje parduotuvėje visada atrasite kokybiškos ir naudingos informacijos apie prekes, todėl nereikės gaišti brangaus laiko ieškant iš kitų šaltinių. Kiekvienas mūsų klientas yra svarbus, todėl stengiamės pasiūlyti optimaliausią sprendimą, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius.

Skambinkite: +370 (613) 39528 Rašykiteinfo@superfit.lt

Mes džiaugiamės galėdami jums padėti septynias dienas per savaitę (I-VII: 9-21 val.)

Mūsų rekvizitai ir kontaktai:

www.superfit.lt

Kniaudiškių g. 24-33,

08303 Panevėžys,

Lietuva

info@superfit.lt

UAB „Dodenta“

Įmonės kodas: 303389136

A/S: LT64 7044 0600 0798 5247

Bankas: AB SEB bankas