Dviratis treniruoklis Reebok A4.0 Silver

520231

Nauja prekė

356 € su PVM

Reebok fitness

Turime

Sukurtas efektyvesnėms ir įvairesnėms namų kardiotreniruotėms, „Astroride A4.0 Bike“ yra visiškai paruoštas lavinti jūsų raumenų ištvermę, tuo pačiu išlaikant minimalų poveikį jūsų sąnariams. „A4.0“ šerdyje yra tvirtas 6 kg vidinis smagratis, užtikrinantis sklandų ir nuoseklų sukimąsi, kad būtų galima patogiau treniruotis namuose. Turintis smagratį su 8 pasipriešinimo lygiais ir 3 pasirenkamomis tikslinėmis programomis, „A4.0“ idealiai tinka treniruotėms išlaikant pusiausvyrą ir trumpesnėms, bet dažnesnėms treniruotėms, o funkcionalumas skirtas sprinto ir didelio pasipriešinimo treniruotėms.

Veikia be maitinimo tinklo, A4.0 nereikia laidų, adapterių ar lizdų; suteikia jums laisvę treniruotis bet kurioje namų vietoje. Su integruotais perkėlimo ratais ir 4 lygių grindų reguliavimo taškais stilingasis „Astroride 4.0“ yra lengvai kilnojamas ir pritaikomas tvirtam pagrindui ir geresnei treniruočių patirčiai.

Intuityvus valdymo pultas ir 5,5 colių LCD ekranas „A4.0“ jums suteikia visišką treniruotės kontrolę, todėl galite greitai įvertinti savo našumą pagal daugybę pagrindinių treniruočių rodiklių, įskaitant greitį, laiką, atstumą, kalorijas ir apsisukimų dažnį. A4.0 valdymo pulte taip pat yra pulso jutikliai, kurie realiu laiku pateikia pulso duomenis, kad būtų užtikrinta saugesnė ir efektyvesnė kardiotreniruotė. Kartu su telefono/planšetinio kompiuterio laikikliu valdymo pulte, „A4.0“ užtikrina optimalų žiūrėjimo kampą jūsų mėgstamoms laidoms ar treniruočių muzikos grojaraščiams. Įrenginio laikiklis idealiai tinka sportuoti kartu su bet kokia internetine treniruote ar pasimėgauti fitneso programomis; leidžia prisijungti prie nesibaigiančių dviračių užsiėmimų iš namų.

A4.0 su paminkštinta sėdyne, reguliuojama tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, leidžia visiškai valdyti judėjimo padėtį. Patogesnį ir efektyvesnį važiavimą, lengvai reguliuojamą sėdynę ir rankenas lydi patvarūs pedalai, kurie taip pat turi reguliuojamus diržus, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas.

Solid, dependable and built to last, the A4.0 Bike offers a maximum user weight of 120 kg. Backing up the quality and effectiveness of the Astroride range, the A4.0 comes complete with Reebok's quality assurance for complete peace of mind, giving you 2 years of guarantee on the bike's frame, computer, brakes and plastic.

Weight30.3 kg
Maitinimo šaltinis2 x AA batteries
Width50 cm
Length100 cm
Maximum load120 kg
TypeExercise bike
Intended useHome use
Height130 cm
Resistance levels8
Transportation wheelsyes
DisplayLCD
Bottle holderyes
Number of programs4
Brake systemManual
Flywheel weight6 kg
Seat adjustmentHorizontal, Vertical
Handlebar adjustmentYes
PedalsStraps
Seat height65 95 cm
Floor level adjustmentYes