Inversinis stalas inSPORTline Inverso

Nauja prekė

195 € su PVM

235 € su PVM

-40 €

Insportline

Inversinis stalas "inSPORTline Inverso" - tai treniruočių priedas, sukurtas siekiant išvengti ir sumažinti nugaros ir stuburo srities skausmus. Šiuolaikiniam gyvenimo būdui būdingas ilgalaikis fizinis krūvis tik vienai kūno daliai, nesvarbu, ar sėdite, ar stovite ant kojų. Dėl to palaipsniui pervargstama ir pažeidžiamos atitinkamos kūno sritys. Dažniausiai kyla problemų dėl per didelio tarpslankstelinių diskų, klubo sąnarių, vidinių organų arba kojų kraujotakos sutrikimų.

Tokias problemas galima pašalinti tik nustačius kūno padėtį aukštyn kojomis, į pačią natūraliausią padėtį. Inversijos stalą galima sklandžiai apversti taip, kad jūsų galva būtų prie žemės. Tokioje padėtyje atsipalaiduoja raumenų įtampa, o tai naudinga visam jūsų kūnui. Jei reguliariai naudosite inversinį stalą, galėsite atpalaiduoti nugarą ir kvėpavimo sistemą. Atsipalaiduoti ant inversinio stalo inSPORTline Inverso rekomenduoja ir masažuotojai, ir gydytojai, daugiausia dėmesio skiriantys sveikatinimui.

Rėmas pagamintas iš patvarios plieninės medžiagos, kuri kartu su minkštu paminkštinimu užtikrina maksimalų komfortą. Kiti privalumai - sulankstomas rėmas (panašus į kopėčias) ir 130 kg svorio riba. Dėl šių savybių ir teigiamo stalo poveikio stuburui bei sąnariams inversinis stalas "inSPORTline Profi" yra populiarus ir paklausus modelis.

Maksimalus naudotojo ūgis (cm)198 cm

Padding thickness4 cm

Weight21 kg

Maximum load130 kg

Folding mechanism yes

Assembled dimensions145 x 69 x 145