Top

Stalo Teniso Stalas 4mm Donic Roller 400 Outdoor

Stalo Teniso Stalas 4mm Donic Roller 400 Outdoor

Nauja prekė

449 € su PVM

599 € su PVM

-150 €

Lauko teniso stalas DONIC Roller 400 Outdoor puikiai tiks norintiems žaisti stalo tenisą lauko sąlygomis. Stalas patogiai ir lengvai sulankstomas, todėl nenaudojamas neužims daug vietos. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę.

4 mm atspari vandeniui melamino plokštė su 36 mm metaliniu apvadu
Plieninis rėmas 25 mm
4 dvigubi ratukai, 2 iš jų manevringi (125 mm) transportavimui
Integruotas tinklelis
Dėklas raketėms ir kamuoliukams
Saugi stalo užrakinimo sistema
Svoris 48 kg
Atitinka Europos saugos standartus EN 14468

DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai () 36 mm
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 4 mm
Sulankstyto stalo matmenys 152,5 x 69 x 163 cm
Ratukai 4 dvigubi, 2 iš jų manevruojantys

1 kita prekė šioje kategorijoje