IŠMANUSIS TRENIRUOKLIS NORDICTRACK VAULT + IFIT 1 METŲ NARYSTĖ

Nauja prekė

3 229 € su PVM

3 929 € su PVM

-700 €

NordicTrack

erkant išmanujį treniruoklį NordicTrack Vault, nemokamai gausite:

 • 1 metų iFit COACH narystę (kurios vertė 356 €);
 • pristatymą (Lietuvoje ir Latvijoje);
 • surinkimą;
 • treniruoklio paleidimą
 • NordicTrack fitneso inventoriaus rinkinį: jogos kilimėlis; gumuotų hantelių poros (2, 4, 6, 10, 12, 14 kg); 2 jogos kaladėlės; 3 juostos mankštai (light, medium, heavy); 3 pasipriešinimo gumos (10, 14, 23 kg); 2 girės (10, 14 kg); mikropluošto šluostė ekranui valyti.

Su iFit® galite pasirinkti asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit® paskaityti galite čia

images.png

REVOLIUCINIS NAUJAS TRENIRUOČIŲ BŪDAS

Aukštos kokybės išmanioji kūno rengybos studija, sukurta taip, kad tilptų bet kuriuose namuose!

NordicTrack Vault - interaktyvi išmanioji treniruočių sistema, su kuria susikursite interaktyve sporto erdvę savo namuose ar sporto salėje. O puikiausia tai, kad išmanusis treniruoklis ne tik puikiai derės prie jūsų namų interjero bet ir užims be galo mažai vietos.

Su plačia treniruočių biblioteka, tai puikus pasirinkimas, jei jums labiau patinka individualios treniruotės su asmeniniu treneriu.

 • 32" HD lietimui jautrus ekranas
 • iFit® treniruočių platforma/ 1 metų šeimyninė narystė
 • Modulinės lentynos
 • ActivePulse™ technologija / suderinama su „SmartBeat“ išmaniąją apyrankę (parduodama atskirai)
 • 61 x 152 cm atspindintis ekranas
 • Minimalus surinkimas
 • Dvigubi 3" Bluetooth garsiakalbiai

Individualios treniruotės
NordicTrack Vault su 32" HD lietimui jautrus ekranu padės jums suikurti puikiausia individualią treniruotę. Tarsi veidrodis atsispindinčiame ekrane jūs galėsite ne tik stebėti iFit® trenerio vedamą treniruotę, bet ir matyti savo judesius.

MATYKITE TRENERIO ATLIEKAMUS JUDESIUS

JUTIMINIS EKRANAS

Treniruočių įvairovė su iFit®

Su iFit® treniruočių platforma jums atsivers plačios treniruočių galimybės. Vault saugykloje saugomi ne tik individualūs treniruočių priedai, bet ir daugybė įvairių treniruočių, tokių kaip jėgos treniruotės, HIIT ar joga. Visas jas jums praves garsiausi pasaulio iFit®treneriai 32 colių "Smart HD" jutikliniame ekrane.

Inventorius

Kokia gi treniruotė be inventoriaus? Vault treniruočių sistema pilnai sukomplektuota. Įsigydami šį treniruoklį gausite aukščiausios kokybės hantelius, svarmenimis, jogos, pilateso ir jėgos treniruočių reikmenimis. Visas inventorius patogiai sudedamas tvirtose lentynose, todėl jums nereik papildomos vietos inventoriui laikyti.

JĖGOS TRENIRUOTĖMS

JOGAI, PILATESUI

Patogu ir modernu
Patogiai ir lengvai 360° kampu pasukamas treniruoklio ekranas/durelės leis jums puikiai matyti vaizdą ekrane net jeigu treniruojatės itin saulėtame kambaryje.

360° PASISUKIMAS

veid.jpg61.5" ATSPINDINTIS VEIDRODIS

Kompaktiškas treniruoklis

NordicTrack Vault - išskirtinis treniruoklis, kuris yra mažesnis už knygų lentyną, o jo vertikali saugykla (lentynos) leidžia išlaikyti erdvę taip, kaip jums patinka.

vertical.jpgVERTIKALIOJI SAUGYKLA (LENTYNOS)

NERŪDIJANČIO PLIENO RĖMAS

matmenys.jpg

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla. Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Matmenys (I x P x A)61 x 36x 185 cm
Pulso matavimasŠirdies ritmo diržas įsigyjamas atskirai
Ekranas32" jutiminis HD
Treniruoklio svoris117 kg
Papildomos treniruočių programosNeribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma

0 kita prekė šioje kategorijoje